Teenused

NAISTE LÕIKUSED


Asümmeetria, Bob või Carré – meie juuksurite juures saate valida suurest hulgast naistesoengutest sobivaima. Oma ala meistrid lähenevad igale kliendile individuaalselt ning annavad nõu, arvestades näotüüpi, silmade värvust ja imidžit. Me saame teile luua sellise stiili ja oleku, mille järel tunnete end enesekindla ja väärikana!

MEESTE LÕIKUSED


Meesterahvad ei ole niivõrd huvitatud soengu muutmisest, kuid olla hoolitsetud ja vastassugupoolele meeldida soovivad enamik tugevama soo esindajaid. Juuste lõikus võib aidata peita puudused ja rõhutada positiivseid omadusi. Sobiv ja stiilne soeng teeb meesterahva enesekindlamaks ja äratab ümbritsevates tähelepanu. See kulub ära nii isiklikus kui ka ärielus. Meie spetsialistid aitavad teil valida sobiva stiili, mis rõhutaks teie eripära ja oleks moekas.

JUUSTE VÄRVIMINE


Tänapäeval on olemas lõputu hulk juuste värvimise meetodeid – melireerimine, California triibutamine, airtouch-värvimine, 3D-värvimine, Balayage, Shatush, Ombre ja paljud teised. Mõnikord veedavad kliendid meie juures rohkem kui 5 tundi, et saada juustele vajalik varjund ja teistest eristuda.

SOENG JA VIIMISTLUS


Veel sajand tagasi ei väljunud ükski endast lugupidav naisterahvas kodust ilma meigi ja laitmatult sätitud soenguta. Meie ajal järgivad seda reeglit vähesed, kuid pidulikel puhkudel on see vägagi soovitatav! Naised tahavad endiselt suurepärased välja näha, mistõttu elegantsed kiharad, stiilne, pidulik või pulmasoeng on veetlev lisa teie päevale.

HOOLDUS JA RAVI


Tõenäoliselt teab iga naine, kui oluline on hoolitseda oma juuste tervise eest, sest juuksed on nii naiste- kui meesterahva säravaim kaunistus. Saastatud keskkond, halvad ilmastikuolud ja pidev keemiline töötlemine annavad juustele elutu väljanägemise. Maskid, juuste-Botox, kvaliteetsed tooted koduseks hoolduseks, õlid ja toitvad hooldustooted aitavad taastada juuste sära ja tervise.

JUUKSEPIKENDUS


Paljud naised unistavad pikkadest ja tihedatest juustest, kuid samas soovivad tihti soengut vahetada. Nüüd on need unistused võimalik täide viia kõigest mõne tunniga ja muuta oma soengut kas või iga nädal. Juuksepikendustena kasutame kvaliteetseid slaavi päritolu juukseid. Meie salongi peamised juuksepikenduste paigaldamise meetodid on salgumeetod, pikendamine kapslite abil ja uusim eksklusiivne meetod – külm nanopikendamine.

KÄTEHOOLDUS


Hoolitsetud käed laimatu maniküüriga, olgu tegemist meeste- või naisterahvaga, rõõmustavad nii selle omanikku kui ka ümbritsevaid inimesi. Klassikaline maniküür, õrn Prantsuse maniküür, eksootiline Jaapani maniküür või ravimaniküür on saadaval ECLATi ilusalongi hubases atmosfääris, kus teiega tegelevad diplomeeritud spetsialistid.

JALAHOOLDUS


Meie jalgadele saab osaks suur pingutus: hommikul lähme tööle, õhtul teeme trenni, nädalavahetusel tantsime ja kui on plaanis veel šopata, siis on jalgade ilu säilitamiseks vaja nende eest regulaarselt hoolitseda. Ilusalongi ECLAT spetsialistud teevad teie jalad kauniks isegi juhul, kui teil esinevad jalgadega tõsised probleemid. Hoolitsege oma jalgade eest regulaarselt ja ärge vaevake neid ebamugavate jalanõudega!

RIPSMETE PIKENDUS


Esmakordselt paigaldati kunstripsmed 1927. aastal tänu legendaarsele Max Factorile. Esimene kunstripsmete omanik oli Hollywoodi näitlejanna. Sellest ajast peale on ripsmete kvaliteet oluliselt paranenud. Need näevad välja loomulikumad, püsivad umbes kuu aega ja rõhutavad silmade väljendusrikkust.

MEIK


Naine on aegade algusest püüelnud kõiges ilu ja harmoonia poole, alustades esmalt endast. Meigi ajalugu ulatub tuhandete aastate taha ning naisterahvad teevad siiani kõik võimaliku selleks, et dekoratiivse kosmeetika abil rõhutada oma häid külgi ja peita ära puudused.

PÜSIMEIK


Püsimeik ehk mikropigmentatsioon sobib neile, kes ei soovi hommikuti palju aega peegli ees veeta. Püsimeik ei tule maha ei saunas ega basseinis ning ei tule maha ka päeva jooksul. Oled alati valmis tegutsema nii uinudes kui ka ärgates!

KULMUDE HOOLDUS


Öeldakse, et silmad on hinge peegel ja kulmud selle raam. Kulmud väljendavad meie emotsioone ja läbielamisi, mistõttu valesti valitud kulmukaar või vähene rõhutamine võivad anda ümbritsevatele meie tunnetest valesid märguandeid.

NÄOHOOLDUS


Meie salongi kosmetoloogid kasutavad kõrgkvaliteetset professionaalset kosmeetikat ja uusi nanotehnoloogiaid, kasutades õhupintslit. Õhupintsel aitab preparaatidel ilma süstimata ja muul viisil nahka kahjustamata tungida selle sügavatesse kihtidesse ning nahka tugevdada, toita, noorendada ja niisutada.

MASSAAŽ


Salongi kogenud massöör valdab erinevaid massaažitehnikaid: klassikaline massaaž, süvamassaaž, tselluliidivastane massaaž, Tiibeti massaaž, massaaž soojade vulkaaniliste kividega, aroomimassaaž jt. Populaarsed protseduurid on sissemähkimine ja koorimine. Samuti tegeleb spetsialist luu- ja lihaskonna ravimise ja profülaktikaga.

EPILATSIOON


Praegu on salongis saadaval ainult ühte tüüpi epilatsioon – sugaring. Sugaring on epilatsioonimeetod, mille puhul karvu eemaldatakse suhkrupasta või karamelli abil. Seda peetakse üheks ohutuimaks ja valutuimaks karvaeemaldusmeetodiks. Peamised sugaring’i eelised on sissekasvanud karvade puudumine, pikaajaline tulemus ja minimaalne risk allergiliste reaktsioonide, põletuse või põletiku tekkeks naha õrnades piirkondades.