Ilusalongi ECLAT asutas 2015. aastal Ksenija Rassadkina, kellel oli selleks ajaks 14-aastane töökogemus juuksurina.

Oma esimese salongi nimega ECLAT avas Ksenija kesklinnas Rotermanni kvartalis. Juba algusest peale oli salongi kuvand eliitsalongile omane oma täiusliku disaini ning ühtehoidva ja sõbraliku oma ala professionaalidest töötajaskonnaga. Vasakul on foto esimesest ECLATi salongist.

2016. aastal avati suurejooneliselt teine ECLATi ilusalong. Koliti paremasse asukohta, mis asub Tallinna kesklinna äripiirkonnas. Pidulikule avamisele tuli rohkem kui 300 inimest, kelle seas olid nii sõbrad kui ka tänulikud kliendid. Kaks aastat pärast teise salongi avamist oli tellijaid juba 2800. Salongi töötajad olid loonud endale nii hea reputatsiooni, et neid võis usaldada ka kõige väljapääsmatuna näivates olukordades.

Kuna salong muutus üha populaarsemaks, kahekordistus selle pindala 2018. aastal. Uuendatud salongis pakuti uusi teenuseid, nagu püsimeik, jumestus, kosmetoloogilised teenused, massaž ja fotograafiteenus. Samuti suurenes paigaldatavate juuste valik ja nende kvaliteet paranes. Lisandusid uued juuste paigaldamise tehnikad. 2018. aastal said alguse juuksepikenduste paigaldamise diplomeeritud kursus ja mitmesugused iluvaldkonna kiirkoolitused.