Juuste värvimine

Tahe

Tahe - on Hispaania rahvusvaheline bränd nr.1, loodud 1960 aastal.

Unikaalne professionaalne värv, mis ühendab ammooniumi madala taseme, täieliku juuste katmise ja pikkaajalise effekti.

Kolmekordse mõju valem:

Keratin Trionik: on väljatöödeldud juustekaitsmise ja tugevdamiseks, iga värvimisega saavutab pikkaajalise effekti. Taime ekstrakri kontsetrat: koosneb põhiliselt veest, suhkrutest, fitoregulaatorist ja lahustavatest mineraalidest. Nende elementide kombinatsioon aitab kinnitada värvitooni. Argaan, bergamot, kookos õlid: Annavad sära ja niisutavad juukseid. Tulemusena on püsiv, effektne ja intensiivne värv. Siidsed, pehmed, terved juuksed uuendatud tekstuuriga ja võluva säraga.


Goldwell

Saksa bränd on asutatud 1948 aastal ja kohe tule turule kui professionaalsete toodete tootja. Seda toodet valivad paljud meistrid, sest ta on algusest peale kõrge kvaliteediga. Assortiment on loodud kõige nõudlikumale kliendile. Toodete valmistamisel kasutatakse uuemad innovaatilised tehnoloogiad ja muidugi arvestatakse kaasaegse moega.


Värvi koostis koosneb juuste hooldavatest ainetest, mis taastavad ja toidavad kahjustatud juukse struktuuri. Goldwell värv annab juustele läiget ning rikkalik värvikaart võimaldab lõpmatult eksperementeerida.