Geelküüned

O.P.I.

Nogti 2Uus geel-lakkide tehnoloogia, mille maailma juhtiv bränd OPI on toonud turule ja on muutnud geel-lakkide süsteemi igati küünesõbralikuks. Erinevalt eelmisest geel-laki süsteemist ei ole selle teenuse puhul enam vajalik küünte karestamine. Parim viis omada täiuslikult lakitud küüsi ilma, et peaks ootama laki kuivamist või laki kulumist. Kiire lahendus kiire elutempoga inimestele. Protseduur näeb välja täpselt nagu tavaline lakkimine ja kuivab LED-lambi all 30 sekundiga. Ajavõit ja läige püsib nädalaid. Suurepärane lahendus tänapäevasemal küünesõbralikumal moel! Suurepärane!

OPI Axxium geelküüned

Järjest rohkem on turul kasvamas geelküünte osakaal. OPI pakub kõrgtehnoloogilist geelküünte tehnoloogiat Axxium Gel System, mis on muutnud paljude arvamust kunstküüntest positiivses suunas. OPI Axxium Gel System on lõhnavaba, loomuliku tulemusega ja hea püsivusega geelküünte tehnoloogia. See uus tehnoloogia on kliendisõbralik ja lihtne töötamiseks, mis annab võimaluse pakkuda parimat ja kiiremat teenust klientidele. Axxium Gel System loob geelküünte tehnoloogia kõrgema taseme.

”OPI Maniküür”

Kuulub Spa-maniküüride hulka.

OPI on koostöös teadusega välja töötanud professionaalse kätehooldussarja. OPI on valinud loodusest parimad toitained, et luua kõrgkvaliteetset vananemisvastast ja nahka noorendavat kätehooldust, mis vääriks nime „OPI Maniküür”. See luksuslik ja kliiniliselt tõestatud süsteem muudab traditsioonilise maniküüri eriliseks Spa kätehoolduseks. OPI Maniküüri neljasammuline süsteem koorib, elustab, uuendab, ja kaitseb käsi. Nooremad käed on nüüd võimalikud vaid 4 lihtsa sammuga, mis annavad tõeliselt tõhusa ja silmnähtava tulemuse. Tulemused on sensatsioonilised- pehmemad, siledamad ja nooremad käed.

OPI Avoplex kätehooldus
Nogti1

Peale näo on käed teine kõige rohkem nähtavam kehaosa mis reedab meie vanuse. Me kõik teame, et kui me niisutame ja toidame nahka, näeb ta välja nooruslik, pingul ja elastne. Kuid alati ei ole see nii lihtne. Kätepesu, liiga kuum vesi, töötamine tugeva kodukeemia vahenditega, keskkonna saastatus ja tööstress- need kõik mõjutavad meie naha ja küünte seisundit. Meie igapäeva elu võib muuta käed kuivaks ja kurnatuks ning küüned kergesti murduvaks. OPI Avoplex niisutavad ja toitvad käte- ja küünehooldustooted aitavad vastu seista kõikidele nendele probleemidele. Avoplex tooted taastavad naha ja küünte elastsust ning toidavad ja niisutavad neid sügavale imenduvate peptiidide kompleksiga ning Shea, Kakao, Avokaado ja Mandli võietega. Avoplex ainulaadne taimsete võiete segu loob kaitsekihi niisutavatest lipiididest, et toita ja kaitsta nahka ning küüsi.

”OPI Pediküür”

Kuulub Spa-pediküüride hulka

OPI Spa jalahooldus ühendab endas klassikalist pediküüri ning meeliülendavat heaoluhooldust jalgadele. Hooldus sobib kõigile, eriti luksust ja heaolu nautivale kliendile. OPI Pediküür pakub parimat otse loodusest. Tooted sisaldavad eriti tõhusaid ja rahustavaid taimseid komponente, mis annavad võimaluse pakkuda eriti värskendavat ja energiat taastavat jalahooldust.