Teenused

Tere tulemast luksuslike juuste maailma!

Pakume erinevaid juuksepikenduse võimalusi: lint, kapsel ja tressove. Meilt on võimalik osta Lõuna-Venemaa ja Slaavi juuksepikendusi, kvaliteedimärgiga „Remy“. See tähendab, et juuksesalgud on kinnitatud ühes suunas, tänu millele nad ei lähe sassi. Juuskeid võib punuda, sirgendada ja värvida. Õige hoolduse korral on juuksepikendused kaunid mitmed aastad.

Hooldamine

Juuksepikkendused

Tere tulemast luksuslike juuste maailma! Salong „Eclat“ esitleb „slaavi juuste“ uut suunda, mille peamisteks maaletoojateks on Ukraina ja Kesk-Venemaa. Pakume erinevaid juuksepikenduse võimalusi: lint, kapsel ja tressove. Meilt on võimalik osta Lõuna-Venemaa ja Slaavi juuksepikendusi, kvaliteedimärgiga „Remy“. See tähendab, et juuksesalgud on kinnitatud ühes suunas, tänu millele nad ei lähe sassi. Juuskeid võib punuda, sirgendada ja värvida. Õige hoolduse korral on juuksepikendused kaunid mitmed aastad.

Rohkem


Ripsmedepikkendamine

Ripsmedepikkendamine on ilus ja praktiline: pole vaja kuulutada raha ripsmetušile, iga õhtu maha pesta, ega muretseda, et vihma või ujumise ajal läheb laiali.

Rohkem

Värvimine

Tahe

Tahe - on Hispaania rahvusvaheline bränd nr.1, loodud 1960 aastal.

. Unikaalne professionaalne värv, mis ühendab ammooniumi madala taseme, täieliku juuste katmise ja pikkaajalise effekti.


Kolmekordse mõju valem.:

Keratin Trionik: on väljatöödeldud juustekaitsmise ja tugevdamiseks, iga värvimisega saavutab pikkaajalise effekti. Taime ekstrakri kontsetrat: koosneb põhiliselt veest, suhkrutest, fitoregulaatorist ja lahustavatest mineraalidest. Nende elementide kombinatsioon aitab kinnitada värvitooni. Argaan, bergamot, kookos õlid: Annavad sära ja niisutavad juukseid.
Tulemusena on püsiv, effektne ja intensiivne värv. Siidsed, pehmed, terved juuksed uuendatud tekstuuriga ja võluva säraga.

Rohkem


Goldwell

Saksa bränd on asutatud 1948 aastal ja kohe tule turule kui professionaalsete toodete tootja. Seda toodet valivad paljud meistrid, sest ta on algusest peale kõrge kvaliteediga. Assortiment on loodud kõige nõudlikumale kliendile. Toodete valmistamisel kasutatakse uuemad innovaatilised tehnoloogiad ja muidugi arvestatakse kaasaegse moega.


Rohkem

Põetamine

Küüned

O.P.I.

Uus geel-lakkide tehnoloogia, mille maailma juhtiv bränd OPI on toonud turule ja on muutnud geel-lakkide süsteemi igati küünesõbralikuks. Erinevalt eelmisest geel-laki süsteemist ei ole selle teenuse puhul enam vajalik küünte karestamine.

Rohkem